030 - 76 00 115 info@relief.nl

Communicatie als je samen-zorgt

Doel van de training
Deze training is bedoeld om zorgmedewerkers handvatten te geven om op een verbindende en constructieve manier gesprekken te voeren, ook of juist op momenten dat er  spanning ontstaat in de communicatie.  

Doelgroep
De training is bedoeld voor verzorgenden, (kwaliteits)verpleegkundigen, coördinatoren en leidinggevenden in de zorg.

Inhoud training
In twee dagdelen leer je hoe je in gesprekken met collega’s, cliënten, naasten en vrijwilligers af kunt stemmen op wat belangrijk en van betekenis is. We besteden aandacht aan normen en waarden die richting geven in jouw leven en werk. Hoe ga je er mee om als deze onder druk komen te staan? Je maakt kennis met de uitgangspunten van verbindend communiceren. Deze helpen om in gesprekken waarin spanning ontstaat in verbinding te blijven met zowel de gevoelens en behoeften van anderen als die van jezelf.

De training helpt om een actieve bijdrage te kunnen leveren aan een goede samenwerking met collega’s, cliënten, naasten en vrijwilligers, en daarmee aan passende zorg.

Interesse? Mail dan naar: academie@relief.nl.

Trainer(s)
Caroline Moerman e.a.  

Locatie
In company

Max. aantal deelnemers
12 deelnemers

Duur
2 dagdelen met tussentijdse praktijkopdracht

Extra informatie

Accreditatie

Prijs

Interesse in deze training?

Neem dan contact met ons op. Wij helpen je graag persoonlijk verder.